Mirë se vini në dyqanin tonë Forex EA

Softuer i automatizuar i tregtimit për MT4
Dyqani i robotëve Forex

Kategoritë

Si të filloni tregtimin e automatizuar

Nuk nevojiten njohuri speciale për forex

1 HAPI

Llogari e hapur

Hap llogarinë e ndërmjetësit MT4 (shembull ndërmjetësi Exness) ose përdorni ekzistuesin. Ju mund të përdorni çdo ndërmjetës të njohur me përhapje të mesme dhe çdo lloj llogarie (standarde, ECN, mikro, cent, PRO).

Bëni një depozitë fillestare: Depozita minimale për robotët me kosto të ulët është 20 USD ose 20 cent. Për robotët me kosto të mesme është 100 USD ose 100 cent.

Depozita minimale për portofol me fitime të larta eshte 200 usd me 6 cifte te perdorura. 800 usd me 14 cifte te perdorura. Me llogarinë cent ju mund të përdorni 8 dollarë për të pasur 800 cent në llogari.

 

Dyqani i robotëve Forex

Instaloni MT4

Do t'ju duhet të keni kompjuter ose laptop (të ndezur online 24/5) ose VPS për platformën tregtare Metatrader 4. Për të siguruar funksionimin 24-orësh të MT 4, ne rekomandojmë këtë Ofruesi Forex VPS.

Nëse dëshironi ta bëni tregtimin shumë më të lehtë, mund ta përdorni shërbimi i menaxhimit të llogarisë me stafin dhe serverin tonë.

Dyqani i robotëve Forex

Konfiguro EA

Blej forex bot për shitje dhe shkarkojeni nga faqja jonë pas pagesës. Instaloni atë në Metatrader 4 sipas këtij video tutorial. Ne mundemi ndihmë me instalimin EA nëpërmjet Anydesk.

Çfarë është roboti Forex?

Vizioni i Roboti Forex EA është një softuer i veçantë për platformën mt4, në të cilin është regjistruar algoritmi i automatizuar i tregtimit. Roboti është shkruar në një gjuhë të veçantë programimi që është në përputhje me platformën Metatrader 4 dhe është instaluar në terminal për vetë-tregtim.

Si funksionon roboti Forex?

Është e thjeshtë! Në algoritmin e punës përfshihet strategjia speciale e tregtimit dhe treguesit Forex! Kështu, roboti tregton si një tregtar profesionist. Edhe pse jo, roboti është në gjendje të tregtojë shumë më mirë! Meqë, ai nuk njeh lodhje, frikë, pavëmendje, pasaktësi dhe lakmi.

Roboti përmbush saktësisht kushtet e strategjisë së tregtimit të përshkruar në të dhe fiton!

Sa fitojnë bots Forex për shitje?

Më shpesh, robots Forex fitojnë herë pas here më shumë se tregtarët. Dhe gjithçka sepse:

– Këshilltari tregton gjithë ditën, pra shfrytëzon të gjitha mundësitë për tregtim pa përjashtim.

– Eksperti Forex punon shumë më shpejt se një person. Prandaj, ai përfundon marrëveshje me çmimin më optimal (pa humbur pikë fitimi).

– Roboti tregtar automatik, ndryshe nga një person, mund të tregtojë strategji me frekuencë të lartë dhe me saktësi të lartë, të cilat sjellin dukshëm më shumë se sistemet klasike të tregtimit.

Forex robot nuk ka frikë nga barra psikologjike, e cila, siç tregon praktika, zvogëlon përfitimin e tregtisë së një personi mesatar. Për shembull, tonë Forex EA më e mirë fitoni deri në 300% fitim në muaj.

Dyqani i robotëve Forex

Rreth robotëve tanë Forex

La Shërbimi Signal2Forex paraqet robotë Forex që vërtet funksionojnë në tregun e monedhës me softuerin Metatrader 4. Ekipi ynë ka më shumë se 10 vjet përvojë në tregtimin, kërkimin dhe zhvillimin e sistemit të automatizuar të tregtimit (këshilltar, tregues, shërbime). Mund t'i gjeni të gjitha dhe të merrni më shumë informacion rreth produkteve tona në faqen tonë DYQANI FOREX EA. Aty do të gjeni përshkrimin e secilit këshilltar, deklaratat e historisë, videot në youtube, pamjet e ekranit, statistikat e fitimit dhe të tërheqjes.

Ne ofrojmë pamje reale të ekranit nga testuesi i strategjisë dhe programe të tjera speciale, nga të cilat mund të shihni fitimin, numrin e marrëveshjeve të suksesshme, humbjet e mundshme dhe të tjera.

Ju mund shkarko falas robot Forex që disa këshilltarë tanë ekspertë të shohin se si po funksionojnë në testuesin tuaj të strategjisë me cilësimet e llogarisë tuaj.

Dyqani i robotëve Forex

Ne krijuam Forex EA më të mirë

Ai përdor strategjinë e korrelacionit të çifteve të monedhës, duke reduktuar rreziqet duke përdorur tregtimin me shumë monedha.

EA tregton plotësisht të automatizuar në 14 çifte monedhash me 28 robots në 28 grafikët me lote të vogla për të reduktuar rreziqet. Mesatare mujore fitimi nga 50% në 300%.  

Ne mund t'ju ndihmojmë që t'i bashkoheni tregut me një qarkullim ditor prej më shumë se 5 trilion dollarë. Tregu Forex është aq i madh, sa të gjithë mund të gjejnë një vend në të. Ne mund t'ju ndihmojmë të gjeni vendin tuaj të fitimit në rrjedhën e parave në Forex.

Ju mund të automatizoni plotësisht punën tuaj në tregun Forex me tonën robotë të veçantë tregtar.

roboti më i mirë fores

Forex EA të vlerësuarat më të mira

 • TOP SHITJErobot forex ea

  Roboti Forex EA FOREX V PORTFOLIO v.11 për 14 çifte monedhash

  $249.00
   
  Në Shportë
 • autotrading_forex_robot

  Robot scalping Forex mt4 (scalper EA)

  $49.00
   
  Blej tani
 • Roboti Scalper forex FoxScalper

  Roboti Scalper Forex FoxScalper bazuar në treguesit mesatarë në lëvizje.

  $99.00
   
  Blej tani
 • Robot tregtar forex Belkaglazer

  Robot tregtar forex 2022 Belkaglazer bazuar në disa strategji

  $129.00
   
  Blej tani
 • robot forex mt4

  Tregtimi i robotit Forex mt4 duke përdorur sinjale CCI

  $49.00
   
  Blej tani
 • forex scalper bot

  Forex scalper bot – Dem i artë

  $99.00
   
  Blej tani
 • Roboti i tregtimit në forex INTRADAY

  Roboti i tregtimit në forex INTRADAY

  $49.00
   
  Blej tani
 • Gegatrade Pro – Robot Forex EA bazuar në çmimin mesatar

  $99.00
   
  Blej tani
 • Tregtar Forex EA Indigo 2022

  Forex EA INDIGO TRADER 2022 për tregti të automatizuar

  $99.00
   
  Blej tani
 • Roboti i tregtimit në forex të kanalit Keltner

  Roboti i tregtimit në forex të kanalit Keltner

  $49.00
   
  Blej tani
 • Roboti EA Forex

  Roboti EA Forex bazuar në treguesin ADX

  $49.00
   
  Blej tani
 • forex_robot_moving_average

  Robotët Forex për tregtimin e automatizuar bazuar në treguesit ATR dhe MA.

  $49.00
   
  Blej tani
 • Bot i tregtimit Forex bazuar në sistemin SAR

  Bot i tregtimit Forex bazuar në sistemin SAR

  $49.00
   
  Blej tani
 • BIZNESI

  Shitet robot Forex – Version BIZNES me emrin tuaj dhe sistemin e fjalëkalimit

  $6,000.00
   
  Blej tani

Çfarë thonë klientët tanë?

Thank you for this bot. Vlad you are a genius. I have bought this bot for 3 months with no significant loss, I have made profit all through.Even in this trying times where Risk- off mood in the market points to further fall, EA has been resilient, and persistent in profit making. Aside your good product customer care is wonderful.

Benson

Gracias por desarrollar este sistema automático lo estuve revisando por 3 meses y por fin lo he comprado la asistencia fue excelente y desde que lo instale ya estoy ganando tal como se muestra në YOUTUBE.Recomendadisimo….

Ariel Cruz

Customer Service has been impeccable……everything running thus far on demo account and will go live in April but very confident in this…..happy so far and also happy that this does everything automatically from adjusting sl and tp and adjusting the account for risk as well….AWESOME.

Adeola Olanrewaju

4.8
Vlerësuar nga 4.8 nga 5
4.8 nga yjet 5 (bazuar në komentet e 46)
i shkëlqyer87%
Shumë mirë11%
mesatare2%
i dobët0%
i tmerrshëm0%

TË GJITHA KOMENTE